sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Old Spice Original deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice Original deodorant, 150 ml
Kód: 15638
Kód dod.: 837364
EAN: 4084500479784
 
4.76 EUR
31.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa Original od Old Spice existuje už celé generácie. Mužná vôňa pre vaše telo. Príjemne vás osvieži a mužné tóny prilákajú pohľady opačného pohlavia.
Jar na riady Sensitive harmanček, 900 ml
Jar
Jar na riady Sensitive harmanček, 900 ml
Kód: 100097
Kód dod.: 735087
EAN: 4015400997542
70%
3.46 EUR
3.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar je koncentrovaný prostriedok na ručné umývanie riadu. Vďaka účinnému zloženiu stačí malé množstvo prípravku na veľké množstvo riadu. Má dlhodobú aktívnu penu. Ľahko si poradí so znečisteným a mastnotou. Má príjemnú arómu a je šetrný k rukám.
Hugo Boss No.6 Bottled deodorant stick pre mužov 75 ml
Hugo Boss
Hugo Boss No.6 Bottled deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 25728
 
EAN: 737052354996
 
16.36 EUR
218.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná - svieža vôňa uvedená na trh v roku 1998. Sebavedomá, zmyselná - emocionálna, výrazná - defi
Old Spice Whitewater voda po holení, 100 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater voda po holení, 100 ml
Kód: 09403
Kód dod.: 842101
EAN: 5000174440256
 
13.42 EUR
134.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi svieža a povznášajúca vodná vôňa. Old Spice Whitewater sa odlišuje od ostatných vôní svojho druhu, svojou intenzitou a zároveň sviežosťou.
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 42477
 
EAN: 3386460149297
 
54.11 EUR
432.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód: 42476
 
EAN: 3386460149303
 
37.65 EUR
37.66 EUR
502EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Kód: 13158
Kód dod.: 860537
EAN: 4056800114078
 
3.89 EUR
15.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Wella Wellaflex Fullness For Thin Hair zafixuje váš účes po dlhú dobu a zabezpečí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.
Wellaflex lak na vlasy Shiny Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Shiny Hold (5), 250 ml
Kód: 43358
Kód dod.: 860531
EAN: 4056800640065
 
3.89 EUR
15.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Shiny hold lak na vlasy pre ultra silné zpevnenie dodá vlasom žiarivý lesk už po prvom použití a výrazne ich zpevní. navyše obsahuje zložky, ktoré odrážajú svetlo.
Wellaflex lak na vlasy Brilliant Color (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Brilliant Color (3), 250 ml
Kód: 13160
Kód dod.: 860535
EAN: 4056800738359
80%
3.89 EUR
15.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Wella Wellaflex Brilliant Color zafixuje váš účes po dlhú dobu a zabezpečí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.
Head & Shoulders Cool Menthol šampón proti lupinám, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Cool Menthol šampón proti lupinám, 400 ml
Kód: 51449
Kód dod.: 845321
EAN: 5011321336094
 
5.62 EUR
14.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Head & Shoulders Cool Menthol šampón odstraňuje 100 % viditeľných lupín z pokožky hlavy už počas niekoľkých dní a dlhodobo zabraňuje ich opätovnému výskytu.
Always Classic Normal dámske vložky, 10 ks
Always®
Always Classic Normal dámske vložky, 10 ks
Kód: 53249
Kód dod.: 916132
EAN: 4015400259275
100%
1.94 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámske vložky obsahujúce špeciálny materiál, ktorý rýchlo absorbuje tekutinu vo vnútri vložky.
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong (4), 250 ml
Kód: 45121
Kód dod.: 860530
EAN: 4056800674305
93%
3.89 EUR
15.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex 2nd Day Volume Lak na vlasy pre extra silné zpevnenie s technológiou FlexActive™ vám zaistí prirodzený, flexibilný účes, ktorý vydrží.
Hugo Boss Boss Bottled Tonic sprchový gél pre mužov 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Boss Bottled Tonic sprchový gél pre mužov 200 ml
Kód: 2104378
 
EAN: 3616301642404
 
19.86 EUR
19.87 EUR
99.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako osviežujúca sprcha pre vaše zmysly pôsobí tento sprchový gél v odtieňoch svetlo modrej. Boss Bot
Mr. Proper kuchyňský čistič, Mandarínkový sprej, 800 ml
Mr. Proper
Mr. Proper kuchyňský čistič, Mandarínkový sprej, 800 ml
Kód: 2300479
Kód dod.: 706573
EAN: 8006540729328
 
4.33 EUR
5.41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mr. Proper pre silný a okamžitý efekt a čistotu. Ideálne na mastné a znečistené povrchy v kuchyni.
Ariel prací prášok Color 20 praní 1,1 kg
Ariel®
Ariel prací prášok Color 20 praní 1,1 kg
Kód: 2303326
Kód dod.: 757041
EAN: 8006540940259
 
7.79 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ariel prací prášok Color poskytuje vynikajúce výsledky pri odstraňovaní škvŕn už pri prvom praní. Koncentrované zloženie ponúka možnosť praní väčšieho množstva prádla na gram pracieho prášku.
Ambi Pur Air Mist Ocean Mist osviežovač vzduchu v spreji, 185 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur Air Mist Ocean Mist osviežovač vzduchu v spreji, 185 ml
Kód: 2402974
Kód dod.: 725172
EAN: 8700216261586
 
4.33 EUR
23.41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu s technológiou OdourClean odstraňuje nepríjemné pretrvávajúce pachy a zanecháva ľahkú sviežu vôňu oceánu a vetra.
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403243
Kód dod.: 14128
EAN: 8059082001841
 
63.15 EUR
631.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevitá, ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Uva Dulcis, ktorú vytvoril
Persil kapsule Color 44 ks
Henkel Persil
Persil kapsule Color 44 ks
Kód: 2407202
Kód dod.: 716160
EAN: 9000101805161
 
19.04 EUR
0.43EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonná štvorkomorová gélová kapsula hĺbkovo čistí prádlo a zanecháva práčku hygienicky sviežu. Šetrí energiu vďaka prací na nízkych teplotách od 20 °C.
Persil prací gel Lavender Freshness 80 praní 3,6 l
Henkel Persil
Persil prací gel Lavender Freshness 80 praní 3,6 l
Kód: 2500842
Kód dod.: 764955
EAN: 9000101598568
 
24.23 EUR
0.3EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil prací gel Lavender Freshness 3,6 l (80 praní) je tekutý prací prostriedok s dlhotrvajúcou sviežou vôňou levandule.
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixácia 4, 250 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixácia 4, 250 ml
Kód: 2500989
Kód dod.: 860521
EAN: 4064666802329
 
3.89 EUR
15.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Frizz Control je lak na vlasy so silnou fixáciou, ktorý účinne zaisťuje kontrolu krepatenia a dodáva vlasom dlhodobé držanie bez stuhnutia.
AKCE
Wellaflex Heat Protection sprej na vlasy s tepelnou ochranou 150 ml
Wella®
Wellaflex Heat Protection sprej na vlasy s tepelnou ochranou 150 ml
Kód: 2501007
Kód dod.: 860517
EAN: 4064666802367
 
6.49 EUR
43.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Heat Protection je stylingový sprej, ktorý poskytuje účinnú tepelnú ochranu vlasov až do 230 °C.
Lenor Ruby Jasmine vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Ruby Jasmine vonné perličky, 195 g
Kód: 2501251
Kód dod.: 775349
EAN: 8700216708258
 
5.62 EUR
28.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Ruby Jasmine – vonné perličky pre dlhodobú a sofistikovanú vôňu prádla
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Kód: 2501252
Kód dod.: 775348
EAN: 8700216708661
 
5.62 EUR
28.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Unstoppables Fresh – vonné perličky pre dlhotrvajúcu a sviežu vôňu bielizne
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501322
 
EAN: 8054754407235
 
161.40 EUR
1 614EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Capri, ostrov známy svojou prirodzeno
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.